Dzbanki filtrujące wodę firmy AQUAPHOR to znakomity sposób na pozyskanie krystalicznej wody do picia we własnym domu czy w firmie. Takie dzbanki służą do filtrowania i uzdatniania wody kranowej, wodociągowej. Wystarczy nalać do dzbanka wodę z kranu i poczekać, aż zostanie przefiltrowana przez specjalny wymienny wkład filtrujący. Otrzymujemy zdrową i smaczną wodę do picia dla całej rodziny.

Dzbanki do filtrowania wody są eleganckie i mają modny design. Dostępne są w różnych kolorach, więc można dobrać odpowiedni kolor dzbanka do wystroju swojej kuchni. Można zakupić szklane dzbanki lub lekkie dzbanki z filtrem do wody wykonane z bezpiecznych materiałów, dopuszczonych do kontaktu z żywnością i posiadających niezbędne atesty.

Możemy także nabyć dzbanki elektroniczne do uzdatniania wody przeznaczone do zaawansowanej filtracji. Wyposażone są w akumulator do ładowania. Wskaźniki LED na pokrywce takiego dzbanka przypominają użytkownikowi o wymianie wkładu filtrującego na nowy. Oferujemy dzbanki o różnej pojemności, dzięki czemu każdy dobierze odpowiednie urządzenie do potrzeb własnych i swojej rodziny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl