Zwrot i wymiana


Masz aż 14 dni na zwrot lub wymianę!


 

Wymiana towaru na inny:

Wymiana towaru w Sklepie Internetowym Torbacze.pl polega na odstąpieniu od umowy sprzedaży wybranych towarów, a następnie złożeniu nowego, niezależnego zamówienia i opłaceniu go. 
Masz prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie Torbacze.pl produktów w ciągu 14 dni od ich otrzymania na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827).
Zwrot pieniędzy za odesłany towar wraz z dokumentem sprzedaży dokonywany jest po otrzymaniu nienaruszonego towaru i najszybciej jak to możliwe, nie później jednak niż do 14 dni.

Zwrot towaru:

Możesz odstąpić od umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny. Zrób to w terminie 14 dni od momentu otrzymania rzeczy. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy jest możliwe wyłącznie w formie pisemnej. O otrzymaniu oświadczenia poinformujemy Cię drogą e-mailową.

Pamiętaj, że warunkiem koniecznym jest zwrot rzeczy w stanie niezmienionym.
Przesyłki muszą być odsyłane drogą, którą zostały nadane (kurierem). Przesyłek odesłanych za pobraniem, usługą “e-przesyłka” lub paczkomatami nie będziemy odbierać i nie odpowiadamy za koszty związane z takimi przesyłkami.

Zwracane towary powinny być odpowiednio zapakowane oraz zabezpieczone, aby nie naruszyć pudełka, a tym bardziej znajdującego się w nim towaru.
Najlepiej zastosować tę samą metodę pakowania jaka była użyta przez Dystrybutora przy wysyłce paczki. 
Każde pudełko należy zapakować w papier, dopiero później okleić go taśmą klejącą. 
Prosimy nie przyklejać taśmy bezpośrednio na oryginalne opakowanie zakupionego przedmiotu.

Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu towaru.

Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.

Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym na numer konta podany w formularzu ZWROTU.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl