Zastosowanie hamaka do jogi Air 0
Zastosowanie hamaka do jogi Air

W sklepach internetowych znajdziemy go pod nazwami hamak sensoryczny, huśtawka do terapii sensorycznej, latająca huśtawka. Tak jak wiele nazw, tak i wiele zastosowań może mieć ten produkt. Można z niego korzystać w profesjonalnych salach ćwiczeń, wewnątrz własnego mieszkania, ale i na zewnątrz. W zależności od zapotrzebowania można huśtawkę podwiesić na karabińczyku pod sufitem albo na dwóch mocowaniach jako szerszy hamak. Można korzystać z niego na siedząco, na stojąco, na leżąco, a także można za jego pomocą „latać”.

czytaj całość »
Jaką wodę wybrać dla małego dziecka? 0
Jaką wodę wybrać dla małego dziecka?

Istnieje produkt, który zaspokaja pragnienie, nie tuczy, nie przyczynia się do powstawania próchnicy i jest w 100% naturalny. Co to za cudowny wynalazek? To oczywiście woda. Nawyk zaspokajania pragnienia wodą powinno się kształtować już od najmłodszych lat. Przyzwyczajajmy do jej picia już niemowlęta.

Ale jaką wodę wybrać? Która będzie bezpieczna? Zapraszamy do przeczytania artykułu.

czytaj całość »
Stawiamy na dobrą postawę! 0
Stawiamy na dobrą postawę!

Wyprostuj się! Nie garb się! Nóżki na kokardkę! Zdrowe plecki, proste nogi, płaski brzuch z mocnymi mięśniami, stopy prawidłowo wysklepione, przylegające łopatki -słowem- piękna, prawidłowa postawa, tego chcą rodzice dla swoich dzieci. Ale czy tymi nakazami możemy pomóc naszym pociechom? Oczywiście są inne sposoby, o których przeczytacie w dalszej części artykułu.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl