Seria 1 drabinek gimnastycznych charakteryzuje się tym, że wykonana jest w całości z litego buku w kolorze naturalnego drewna. Tak jak w pozostałych seriach wszystkie drewniane elementy są ręcznie olejowane dwoma warstwami organicznego oleju, który dopuszczony jest do kontaktu z żywnością.

Drabinki do ćwiczeń serii 1 wymagają montażu do ściany. Zalecana minimalna grubość ściany to 15 cm. Ściana nie może być wykonana z karton-gipsu.

Drążek do podciągania jest zdejmowany i można go zamontować na dowolnym szczeblu. Po nałożeniu nakładki na drążek otrzymujemy funkcjonalne biurko. Dzięki temu, że drążek z nakładką można założyć na dowolnym szczebelku, to można go dowolnie regulować w zależności od wysokości użytkownika.

Ta seria szczególnie polecana jest tym osobom, których interesują drabinki gimnastyczne dla dzieci do pokoju. Przydatne okażą się dodatkowe akcesoria takie jak lina z huśtawką i kółka gimnastyczne na taśmach. Warto także zainwestować w specjalną nakładkę, z której utworzymy biurko do nauki czy zabawy dla dziecka. Można zakupić drabinkę do domu w zestawie ze wszystkimi akcesoriami lub oddzielnie tylko interesujące nas elementy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl